Azerbaycandan şehit Musa Özalkanın ailesini ziyaret

Ganire Paşayeva

Azerbaycan Milletvekili

Ankarada, Sincanda Afrinde şehit olmuş kahraman şehit kardeşim Musa Özalkanın değerli ailesini ziyaret etdik, şehit annemizin ellerinden öpdük, şehit babasına sizin evladınız sadece sizin ve Türkiyemizin deyil, Azerbaycanın ve tüm Türk dünyasının da değerli evladıdır və hepimiz onun için dualar okuyoruz ve her zaman sizin yanınızdayız dedik. Çok milli bir aile olan Musa kardeşimizin ailesi ile geniş söhbet etdik, karhaman şehitimizle kurur duyduğumuzu söyledik.

Nur içinde yatsın kahraman şehidimiz. Şehit kardeşimizin körpe bir kızı kaldı. Hep kızım Gökçen Hatun olacak, iyit, değerli bir Türk kadını olacak diyormuş. İnşallah o güzel balamızın ve annesinin, kardeşimizin tüm ailesinin her zaman yanında olacağız. Bir eviniz de Azerbaycanda var dedik ve inşallah bir gün onları buradakı vatanlarında da güzel ağırlayacağız. Allah tüm şehitlerimize rahmet etsin. Azerbaycan ve Türkiyemiz, birliğimiz inşallah daha da güclenecek.

Değerli dostlarla birlikte Mehmet Nuri Parmaksız Xeyal Rza Sona Hasanova şehitimizin ailesine her zaman yanınızdayız dedik.

Paylaş:


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle