C. Dek 6th, 2019

“Qarabağ” bu gün “Sevilya” ilə qarşılaşacaq – Bütün oyunlar və başlama saatları

Bu gün “Qarabağ” UEFA Avropa Liqasında növbəti oyununu keçirəcək.

Turkustan.info xəbər verir ki, Qurban Qurbanovun rəhbərlik etdiyi kollektiv qrup mərhələsinin V turu çərçivəsində İspaniyanın “Sevilya” komandasının qonağı olacaq.

“Ramon Sançes Pisxuan” stadionunda baş tutacaq matç Bakı vaxtı ilə saat 24:00-da start götürəcək.

Digər matçlarda isə aşağıdakı komandalar üz-üzə gələcəklər:

A qrupu

24:00. “Sevilya” (İspaniya) – “Qarabağ” (Azərbaycan)

24:00. “Düdelanj” (Lüksemburq) – APOEL (Kipr)

Xal durumu: “Sevilya” – 12, APOEL – 4, “Qarabağ” – 4, “Düdelanj” – 3.

B qrupu

24:00. “Luqano” (İsveçrə) – “Kopenhagen” (Danimarka)

24:00. “Malmö” (İsveç) – “Dinamo” (Kiyev, Ukrayna)

Xal durumu: “Kopenhagen” – 6, “Dinamo” – 6, “Malmö” – 5, “Luqano” – 2

C qrupu

19:50. “Trabzonspor” (Türkiyə) – “Xetafe” (İspaniya)

19:50. “Krasnodar” (Rusiya) – “Bazel” (İsveçrə)

Xal durumu: “Bazel” – 10, “Krasnodar” – 6, “Xetafe” – 6, “Trabzonspor” – 1.

D qrupu

24:00. “Rusenborq” (Norveç) – LASK (Avstriya)

24:00. “Sportinq” (Portuqaliya) – PSV (Hollandiya)

Xal durumu: “Sportinq” – 9, LASK – 7, PSV – 7, “Rusenborq” – 0

E qrupu

24:00. “Latsio” (İtaliya) – ÇFR (Rumıniya)

24:00. “Seltik” (Şotlandiya) – “Renn” (Fransa)

Xal durumu: “Seltik” – 10, ÇFR – 9, “Latsio” – 3, “Renn” – 1.

F qrupu

24:00. “Gimaraynş” (Portuqaliya) – “Standard” (Belçika)

24:00. “Arsenal” (İngiltərə) – “Ayntraxt” (Frankfurt, Almaniya)

Xal durumu: “Arsenal” – 10, “Standard” – 6, “Ayntraxt” – 6, “Gimaraynş” – 1.

G qrupu

21:55. “Feyenoord” (Hollandiya) – “Reyncers” (Şotlandiya)

21:55. “Yanq Boyz” (İsveçrə) – “Portu” (Portuqaliya)

Xal durumu: “Yanq Boyz” – 7, “Reyncers” – 7, “Portu” – 4, “Feyenoord” – 4.

H qrupu

21:55. “Ferentsvaroş” (Macarıstan) – “Espanyol” (Espanyol)

21:55. MOİK (Moskva, Rusiya) – Lüdoqorets” (Bolqarıstan)

Xal durumu: “Espanyol” – 10, “Lüdoqorets” – 6, “Ferentsvaroş” – 5, MOİK – 1

I qrupu

21:55. “Aleksandriya” (Ukrayna) – “Volfsburq” (Almaniya)

21:55. “Sent-Etyen” (Fransa) – “Gent” (Belçika)

Xal durumu: “Gent” – 8, “Volfsburq” – 5. “Sent-Etyen” – 3, “Aleksandriya” – 3.

J qrupu

21:55. “Volfsberq” (Avstriya) – “Borussiya” (Mönxenqladbax, Almaniya)

21:55. “Roma” (İtaliya) – “Başakşehir” (Türkiyə)

Xal durumu: “Başakşehir” – 7, “Borussiya” – 5, “Roma” – 5, “Volfsberq” – 4.

K qrupu

21:55. “Braqa” (Portuqaliya) – “Vulverhempton” (İngiltərə)

21:55. “Beşiktaş” (Türkiyə) – “Slovan” (Bratislava, Slovakiya)

Xal durumu: “Braqa” – 10, “Vulverhempton” – 9, “Slovan” – 4, “Beşiktaş” – 0.

L qrupu

19:50. “Astana” (Qazaxıstan) – “Mançester Yunayted” (İngiltərə)

21:55. AZ (Hollandiya) – “Partizan” (Serbiya)

Xal durumu: “Mançester Yunayted” – 10, AZ – 8, “Partizan” – 4, “Astana” – 0.

/Cebhe.info/

Paylaş: