Şb. Dek 7th, 2019

Nazirlərlə görüşmək istəyirsiz?

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin və onların müavinlərinin 2019-cu ilin dekabr ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb. 

Turkustan.info həmin cədvəli təqdim edir:

Mərkəzi icra hakimiyyəti

orqanları, digər qurumlar

Qəbul

günü

Qəbulun keçirildiyi

və əhatə etdiyi

şəhər, rayonlar

Vüqar Əhmədov

“Azərişıq” ASC-nin sədrinin vəzifəsini icra edən

03 Salyan, Neftçala
Ramil Yusifov

“Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini

03 Şirvan, Hacıqabul
Hicran Hüseynova

Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

05 Abşeron, Sumqayıt, Zəngilan, Qubadlı, Şuşa
Aynur Sofiyeva

Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

05 İmişli, Saatlı, Sabirabad
Ruslan Əliyev

ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktoru

05 Tərtər, Bərdə
Ramil İsgəndərov

ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini

05 Füzuli
Ceyhun Şıxəliyev

ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini

05 Ağdam
Oqtay Şirəliyev

Səhiyyə naziri

06 Neftçala
Elsevər Ağayev

Səhiyyə nazirinin müavini

06 Hacıqabul, Şirvan
Rahim Əliyev

Səhiyyə nazirinin müavini

06 Salyan
Şahin Yusifov

Ali Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri

06 Yardımlı
Namiq Əsgərov

Baş prokurorun müavini

06 Qobustan, Şamaxı
Məhərrəm Əliyev

Ədliyyə nazirinin müavini

06 Şirvan
Toğrul Musayev

Ədliyyə nazirinin müavini

06 Qəbələ
Məleykə Abbaszadə

Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri

06 Abşeron, Sumqayıt, Xızı, Siyəzən, Qubadlı, Zəngilan, Şuşa
Bəhram Xəlilov

Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini

06 Zərdab, İmişli, Fuzuli, Beyləqan
Əvəz Qocayev

Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini

06 Mingəçevir
Əhməd Əhmədzadə

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri

11 Abşeron, Qobustan
Qorxmaz Hüseynov

“Azərsu” ASC-nin sədri

11 Şirvan, Hacıqabul
Sahir Məmmədxanov

Vergilər nazirinin birinci müavini

11 Tovuz, Şəmkir, Gədəbəy, Qazax, Ağstafa
Rüstəm Şahbazov

Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

11 Quba
Zakir Qaralov

Baş prokuror

13 Sumqayıt, Qubadlı
Hikmət Mirzəyev

Ali Məhkəmənin İnzibati-İqtisadi kollegiyasının sədri

13 Hacıqabul
Sahil Babayev

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri

13 Abşeron
Anar Kərimov

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini

13 Xızı
Mətin Kərimli

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini

13 Sumqayıt
Azad Rəhimov

Gənclər və idman naziri

13 Biləsuvar
İntiqam Babayev

Gənclər və idman nazirinin müavini

13 İmişli
İsmayıl İsmayılov

Gənclər və idman nazirinin müavini

13 Ağcabədi, Beyləqan
Firudin Qurbanov

Təhsil nazirinin müavini

13 Abşeron, Zəngilan, Şuşa
Sahib Ələkbərov

Vergilər nazirinin müavini

13 Astara, Lənkəran, Lerik, Masallı, Yardımlı, Cəlilabad, Bİləsuvar
Zakir Quliyev

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini

13 Şamaxı
Rafiq Aslanov

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini

13 Ağsu
Teyyub Cabbarov

“Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini

13 Sabirabad, Saatlı
Etibar Məmmədov

“Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini

13 Salyan, Neftçala
Kərəm Həsənov

Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsinin sədri

14 Xaçmaz
Rafiq Cəlilov

Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

14 Qusar
Əbülfəs Qarayev

Mədəniyyət naziri

17 Saatlı, Sabirabad
Vaqif Əliyev

Mədəniyyət nazirinin birinci müavini

17 Şirvan
Rafiq Bayramov

Mədəniyyət nazirinin müavini

17 Hacıqabul
Mübariz Qurbanlı

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

17 Ağdaş, Yevlax
Siyavuş Heydərov

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

17 Mİngəçevir
Gündüz İsmayılov

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

17 Bərdə
Mətin Eynullayev

Vergilər nazirinin müavini

18 Saatlı, Şirvan,Hacıqabul, Salyan, Neftçala, Sabirabad
Ramiz Rzayev

Ali Məhkəmənin sədri

20 Göyçay
Fikrət Məmmədov

Ədliyyə naziri

20 Naftalan, Goranboy, Tərtər
Muxtar Babayev

Ekologiya və təbii sərvətlər naziri

20 Şirvan, Hacıqabul
Firdovsi Əliyev

Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini

20 Saatlı
Rauf Hacıyev

Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini

20 Sabirabad
Pərviz Şahbazov

Energetika naziri

20 Kürdəmir, Ucar
Samir Vəliyev

Energetika nazirinin müavini

20 Göyçay, Ağdaş
Elnur Soltanov

Energetika nazirinin müavini

20 Zərdab
Kəmaləddin Heydərov

Fövqəladə hallar naziri

20 Qusar
Rəfail Mirzəyev

Fövqəladə hallar nazirinin birinci müavini

20 Quba
Etibar Mirzəyev

Fövqəladə hallar nazirinin müavini

20 Xaçmaz
Mikayıl Cabbarov   

İqtisadiyyat naziri

20 Mingəçevir
Niyazi Səfərov

İqtisadiyyat nazirinin müavini

20 Yevlax
Sahib Məmmədov

İqtisadiyyat nazirinin müavini

20 Ağdaş
İnam Kərimov

Kənd təsərrüfatı naziri

20 Xaçmaz, Qusar
İlham Quliyev

Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini

20 Quba, Şabran
Elçin Zeynalov

Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini

20 Siyəzən, Xızı
Ramin Quluzadə

Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri

20 Ucar, Kürdəmir
Əli Abdullayev

Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin birinci müavini

20 Göyçay
Ceyhun Bayramov

Təhsil naziri

20 Sumqayıt, Xızı, Qubadlı
Rüstəm Usubov

Baş prokurorun birinci müavini

20 Hacıqabul, Şirvan
Rövşən Rzayev

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

20 Abşeron

 

Fuad Hüseynov

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

20 Sumqayıt
Saleh Məmmədov

Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri

20 Gəncə, Göygöl, Samux
Səfər Mehdiyev

Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri

27 Xaçmaz, Quba
İsmayıl Hüseynov

Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini

27 Qusar
Əsgər Abdullayev

Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini

27 Şabran

/Qafqazinfo/

Paylaş: