27 Yanvar 2021 18:27

Türkiye’de Atatürk Üniversiteti Niversitesi Açıköğretim fakültesinde giyabi egitim firsatından yararlanın

31 Ağustos 2020’de Yeni Kayıtlara Başlıyoruz!

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi, Azerbaycan’da hizmet vermeye devam ediyor. Lise Diploması ile başvuru yapabileceğiniz ATA-AÖF, yarım asrı aşkın tecrübesi ile size, uluslararası standartlarda eğitim alma fırsatı sunmaktadır. Bu yıl yeni açılan “Çocuk Gelişimi”, “Egzersiz ve Spor”, “Grafik Sanatlar”, “Rekreasyon”, “Tarih”, “Tekstil ve Moda Tasarımı” bölümleriyle tercih edilebilecek 4 yıllık fakültelerinin sayısını 13’e çıkarmıştır.

Kayıt için gerekli evraklarınızı ATA-AÖF’ün Azerbaycan’daki Tek Resmi Yetkili Temsilcisi Bakü Türk Anadolu Lisesi müdür yardımcısı olan Meral BAHAR’a teslim edebilirsiniz. Üniversitenin öğrenim ücreti ve katkı paylarını online ödeyebilir ya da Bakü Ziraat Bankasına yatırabilirsiniz. Bölümlerde herhangi bir kontenjan sınırlaması yoktur. İstediğiniz 2 yıllık ön lisans ya da 4 yıllık lisans programına kayıt yaptırabilirsiniz. Her dönem vize sınavları Bakü’de, final sınavları Türkiye’de yapılmaktadır. Ayrıca dönem sonunda bütünleme sınavları yine Bakü’de gerçekleştirilmektedir. Sorularınız ve daha ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bakü Temsilci adresi:

ATA-AÖF Temsilcisi ve Bakü Türk Anadolu Lisesinin müdür yardımcısı

Meral BAHAR

Azerbaycan Bakü Türk Anadolu Lisesi

Alibey Hüseynzade Küç. No:77 Nesimi Rayonu Bakü Azerbaycan

Tel: 051 300 2468

meralerolbahar@gmail.com

Fakültemiz İletişim Bilgileri

Adres: Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Dekanlığı 25240 Erzurum

Öğrenci İşleri Faks: 0442 236 1715 – 0442 236 1354

e-mail adresi: aof@atauni.edu.tr

Kayıt Evrakları:

 Milli Eğitim Bakanlığı, İl Milli Eğitim Müdürlükleri veya Yurt Dışı Eğitim Müşavirliklerinden herhangi birinden alınacak Lise Diploma Denklik Belgesinin* aslı (Türk Liselerinden mezun olanlar hariç),

 Lise diplomasının aslı ile noter ya da Türk Dış Temsilciliklerinden onaylı Türkçe tercümesi,

 Pasapor

Paylaş: